Головне

Щоденники Че Гевари виклали в інтернет

Щоденники Че Гевари виклали в інтернет
Щоденники Че Гевари виклали в інтернет
Щоденники Ернесто Че Гевари виклали в інтернет. Тепер подробиці останніх місяців життя знаменитого революціонера доступні всім користувачам на сайті www.chebolivia.org. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам болівійський дослідник і біограф латиноамериканського революціонера Карлос Соріано Гальварро.

“Основна мета — дати можливість будь-якій зацікавленій людині отримати безперешкодний доступ до рукописів, що мають історичну цінність. Завдяки інтернету кожен зможе отримати інформацію про події сорокап’ятирічної давності з перших рук”, — заявив дослідник.

Рукописи зберігаються у Болівії — у 1980-х роках вони були куплені у невідомого продавця на аукціоні в Лондоні. Вважається, що вони були викрадені зі сховища болівійської армії.

У щоденниках описаний період життя Че Гевари з моменту приїзду революціонера у Болівію і до 7 жовтня 1967 року, за два дні до його загибелі.

Нагадаємо, Ернесто Че Гевара став одним із символів боротьби за звільнення народів Латинської Америки. Домігшись разом з Фіделем Кастро перемоги революції на Кубі в 1959 році, Че Гевара вирішив продовжити боротьбу за зміну порядку в інших країнах. У 1967 році він був захоплений загоном болівійської армії.

Джерело: Дзеркало тижня. Україна