Нова українська школа (НУШ)

Щоб Нова українська школа була новою по-справжньому, ми змінили все,-Гройсман

Реформа шкільної освіти успішно втілюється в життя, і вже понад 460 тисяч першачків перейдуть у травні в наступний клас Нової української школи.

Про це написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

“Добігає кінця перший рік навчання дітей у Новій українській школі… У травні вже 461 тис. першокласників будуть готові перейти до другого навчального року в НУШ. І яку б школу країни я не відвідував, завжди чую від дітей, що їм подобається навчатись. Заради цього все і починали”, – зазначив Гройсман.

За його словами, коли уряд починав цю реформу, то ставив за мету повністю змінити підхід у шкільній освіті, у стосунках школяра та вчителя, прибрати зрівнялівку, виховувати в дитині винахідливість та сміливість, навчити бути особистістю, відстоювати власну думку.

“Щоб Нова українська школа була новою по-справжньому, ми змінили все. Діти навчаються в оновленому освітньому просторі з сучасними меблями, інтерактивними дошками на стінах та новим технологічним обладнанням. Педагоги пройшли переатестацію, щоб втілювати в життя вищі стандарти навчання і бути не просто викладачем, а наставником та другом для дитини”, – підкреслив Гройсман.

Back to top button