Перерва

Щоб до кінця року всі школи отримали теплі нормальні туалети, – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального розвитку та місцевій владі до кінця 2019 року облаштувати теплі вбиральні в усіх школах.

Про це він сказав на засіданні Кабінету міністрів 27 лютого.

“Доручення Міністерству регіонального розвитку. Доведеться допомогти… вирішити цю проблему. Не розумію, чому раніше не можна було це зробити. Будь ласка, в розрізі кожної області, скільки таких шкіл, в яких районах. Поставити їм завдання, щоб до кінця року всі школи отримали теплі нормальні туалети”, – сказав прем’єр.

Гройсман наголосив, що це питання – у компетенції місцевої влади: міських голів, голів районних адміністрацій,  голів ОДА та їх заступників із гуманітарних питань.

“Уже й гроші є, і розуміння, просто треба моніторити, щоб рівень відповідальності був. Зима на вулиці, діти ходять до холодного туалету, це просто… немає слів. 21 сторіччя на вулиці”, – нарікав прем’єр.

В свою чергу міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що в Україні 680 шкіл до цього часу мають холодні вбиральні на вулиці. Найбільше таких шкіл у Закарпатській області.

“Це ганебне явище треба ліквідувати. Закрити це питання”, – сказала міністр

За словами Гриневич, на це було виділено понад 267 мільйонів гривень субвенцій з держбюджету.

 

Back to top button