Конспекти уроків зарубіжної літератури 8 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Середньовіччя як доба, її хронологічні межі й специфічні ознаки в історії європейських і східних літератур (8 клас. Зарубіжна література)

Тема: Середньовіччя як доба, її хронологічні межі й специфічні ознаки в історії європейських і східних літератур. Вплив релігії, філософії на літературу і культуру в добу Середньовіччя. Основні жанри середньовічної літератури на Заході й Сході.

Мета: ознайомити учнів з основними теоретико – літературними засадами епохи Середньовіччя, навчити виділяти основну думку, працювати з довідковою літературою; формувати уявлення про історичну добу, конкретно – історичні та загальнолюдські цінності, навички пошукової роботи, систематизувати зібрану інформацію, готувати виступ, логічно викладати думки та аргументувати їх; розвивати мовленнєві навички, мислення, увагу, пам’ять, виховувати  естетичні смаки, любов до творів мистецтва.

Обладнання: мультимедійна техніка, музичний супровід.

«…Цивілізація середніх віків так відмінна від нашої, так своєрідна і по – своєму суцільна…» Іван Франко

Завантажити: Середньовіччя як доба, її хронологічні межі й специфічні ознаки в історії європейських і східних літератур (8 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 18.3 KB, Завантажень: 2130)
  
Back to top button