день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Щоб досягти мети, потрібно стежити за прогресом, радять експерти

Чим частіше людина це робить, тим більше у неї шансів на успіх. За словами вчених з Університету Шеффілда, найкраще – записувати свої досягнення або кому-небудь розповідати про них. Фахівці провели мета-аналіз досліджень за участю 19951 138 людини, повідомляє Psych Central .

Дослідники зосередилися на цілях, пов’язаних зі способом життя і здоров’ям, таких як відмова від куріння, втрата ваги і зниження артеріального тиску. У кожному дослідженні оцінювалася ефективність відстеження добровольцями свого прогресу. Виявилося, це допомагало учасникам досягти мети.

Причому, важливо відслідковувати не зміни в поведінці, а саме прогрес. Тому що перше впливає на поведінку, а друге – на кінцевий результат або мету. Наприклад, якщо людина, яка худне буде регулярно відслідковувати свій раціон, вона поміняє звичну дієту. Однак не факт, що вона досягне своєї головної мети. А ось регулярне зважування сприяє схудненню.