день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Щоб добре виглядати, потрібно їсти овочі та фрукти, впевнені фахівці

Мало хто з’їдає рекомендовані п’ять порцій фруктів і овочів на день. Між тим, ці продукти дуже корисні для здоров’я. Згідно з даними попередніх досліджень, у людей, які щодня з’їдають, принаймні, сім порцій свіжих фруктів і овочів, ризик смерті з будь-яких причин знижений на 42%. Крім того, виявляється, овочі та фрукти роблять людину привабливішою. Дослідники з Університету Сент-Ендрюс протягом дев’яти місяців стежили за дієтою майже 200 жінок у віці від 18 до 29 років, пише The Daily Mail .

Вчені оцінили стан здоров’я і колір шкіри учасниць. Жінки, які споживали багато овочів і фруктів, виявилися здоровішими і привабливішими тих, хто їв мало цих продуктів. Шкіра цих учасниць мала жовтуватий відтінок. Дослідження показали, що шкіра такого кольору подобається людям більше, ніж засмагла.

За словами фахівців, секрет в каратиноїдах. Це пігменти, що містяться в моркві, солодкій картоплі, темній зелені та помідорах. Саме вони надають шкірі гарний відтінок і знижують ризик різних захворювань. Наприклад, завдяки своїм антиоксидантним властивостям каратиноїди захищають організм від раку.

Шкільне життя