Здоров'яХарчування

Щоб бути струнким і здоровим, потрібно їсти строго по годинах, довели експерти

Дієтологи з Солковського інституту виступили з новою теорією: щоб залишатися струнким, потрібно їсти в межах певного часового вікна в 8:00. Скорочуючи час прийому їжі, можна не тільки позбутися від ожиріння, але і знизити ризик діабету 2 типу, пише The Daily Mail . В таких умовах організм запам’ятовує, коли йде прийом їжі. Тобто він готується спалювати калорії, синхронізуючи травний тракт з роботою генів і інших елементів.

Експеримент показав, що годування мишей жирною їжею, але в рамках 8 годин (наприклад, з 9 ранку до 5 вечора), зберігало здоров’я тварин і не давало їм набрати вагу, на відміну від контрольної групи. Навіть коли вікно годування огрядних мишей доводили до 9 годин, вони змогли зменшити вагу тіла на 5% за кілька днів. Притому, калорійність раціону не змінювалася.

Подібний підхід впливав на співвідношення шкідливих і корисних бактерій в тілі. А баланс бактерій дозволяє контролювати метаболізм. За словами експертів, якщо ви не можете харчуватися ідеально, постарайтеся хоча б змінити час прийому їжі. Для тварин, як довів тест, існує безпечне вікно в 12-9 годин. І позитивний ефект зберігався навіть у ті дні, коли вчені дозволяли тваринам їсти все що завгодно.

Шкільне життя

Back to top button