Головне

Samsung випустить версію планшета для дітей

Samsung випустить версію планшета  для дітей
Samsung випустить версію планшета для дітей
Планшет часто стає засобом, за допомогою якого можна зайняти дитину на довгий час; деякі сучасні школярі беруть цей пристрій з собою в школу. Поява планшета для дітей від великого виробника було справою часу, і ось це сталося: Samsung випускає дитячий планшет Galaxy Tab 3 Kids.

Пристрій працює під управлінням ОС Android 4.3 з сильно зміненим інтерфейсом користувача, який, за задумом розробників, повинен сподобатися малюкам і не викликати побоювання у їхніх батьків. На планшеті встановлено кілька освітніх програм, ігор та електронних книг.

Своїм зовнішнім виглядом він нагадує «освітній» планшет XO, який випускає OLPC. Корпус планшета виконаний у двох різних кольорах; існує кілька колірних варіантів пристрою.

Що стосується технічних характеристик, то Galaxy Tab 3 Kids обладнаний дисплеєм з роздільною здатністю 1024 × 600 пікселів, процесором з тактовою частотою 1,2 ГГц, фронтальною і задньою камерами, а також 8 Гб вбудованої пам’яті, що розширюється за допомогою карт MicroSD. Ціна планшета поки невідома.

Back to top button