Конспекти уроків хімії 10 класУсі уроки хіміїФайли

Розв’язування розрахункових задач 4. Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовини, маси або об’єму за кількістю речовини, масою або об’ємом реагенту, що містить певну частку домішок (10 клас. Хімія)

Тема. Розв’язування розрахункових задач 4. Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовини, маси або об’єму за кількістю речовини, масою або об’ємом реагенту, що містить певну частку домішок.

Мета:

  • поглибити уміння розв’язувати розрахункові задачі, узагальнити та скоригувати знання учнів;
  • розвивати логічне мислення та усне мовлення, розв’язувати задачі за шаблоном та раціональним шляхом;
  • виховувати творчу, відповідальну особистість, любов до предмету.

Обладнання та реактиви: періодична таблиця хімічних елементів Д.І.Менделєєва, таблиця розчинності, довідники, завдання.

Базові поняття та терміни: кількість речовини, маса, об’єм, масова частка, домішки.

Тип уроку: комбінований.

Наскрізні змістові лінії:

Підприємливість і фінансова грамотність

 Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовин, маси або об’єму за кількості речовини, масою або об’ємом реагенту, що містить певну частку домішок.

Компетентності: предметна компетентність, ключова компетентність: інформаційно-цифрова, спілкування державною мовою, екологічна грамотність і здорове життя, обізнаність та самовираження у сфері культури, математична компетентність

Завантажити: Розв’язування розрахункових задач 4. Обчислення за хімічними рівняннями кількості речовини, маси або об’єму за кількістю речовини, масою або об’ємом реагенту, що містить певну частку домішок (10 клас. Хімія) (Розмір: 49.9 KB, Завантажень: 1281)
Back to top button