день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Розрахована нова оптимальна щоденна доза молока для дітей

Розрахована нова оптимальна щоденна доза молока для дітей

Розрахована нова оптимальна щоденна доза молока для дітей

Дослідники в Канаді заявили, що щоденна оптимальна для дитячого здоров’я доза коров’ячого молока складає рівно дві чашки: не більше й не менше. Занадто мала кількість випитого молока може призвести до дефіциту вітаміну D, в той час як занадто велика кількість – зменшити рівень заліза, показало дослідження. Автори вивчили рівні вітаміну D і заліза (двох найважливіших поживних речовин в молоці) у більш ніж 1300 дітей у віці від одного до п’яти років.

Провідний автор дослідження, доктор Джонатан Магуайр сказав, що дефіцит вітаміну D у дітей пов’язаний з питаннями здоров’я кісток, а дефіцит заліза пов’язаний з анемією і затримкою розвитку когнітивних здібностей. Дослідники виявили, що у дітей, які пили коров’яче молоко у великих кількостях, мали високий рівень вітаміну D, але знижений рівень вмісту заліза.

Дослідники розрахували, що дві чашки коров’ячого молока в день достатньо для підтримки адекватного рівня вітаміну D для більшості дітей, а також для підтримки запасів заліза на необхідному рівні. Дослідження також припустило, що дітям з більш темною пігментацією шкіри, можливо, не вистачає вітаміну D протягом зимових місяців. Однак доктор Магуайр припустив, що замість того, щоб споживати більше молока для збільшення рівня вмісту вітаміну, краще приймати вітамін D в якості добавки.