Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка».

Мета: навчати учнів основ малювання з натури; ознайомлювати з процесом узагальнення форми; навчати визначати основну форму предмета, його пропорції, побудову і відображати модель з усіма деталями саме такою, якою учні її бачать; навчати розміщувати зображення на аркуші паперу, рівномірно наносити штрихування олівцем для точнішого відображення предмета; навчати учнів міркувати; сприяти розвитку графічних навичок у зображенні елементів геометричного орнаменту; розвивати фантазію, окомір дітей, зорове сприйняття натури і дрібну моторику руки; розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу; стимулювати розвиток допитливості; сприяти вихованню у дітей інтересу до спільної діяльності та результатів колективної творчості; виховувати спостережливість, акуратність, увагу; створювати святковий новорічний настрій.

Обладнання: схеми («Розміщення ялинкових гілок з іграшками», «Орнаменти»); шаблони кулі, дзвіночка або ліхтарика; невеликі гілочки сосни й ялини; матеріали для демонстрації послідовності та техніки виконання роботи; шаблони у вигляді кульки, дзвіночка, ліхтарика; обладнання: ТЗН; альбом для малювання; простий і кольорові олівці; фломастери; гумка.

Усі конспекти уроків образотворчого мистецтво  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 17.4 KB, Завантажень: 788)
Back to top button