день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка».

Мета: навчати учнів основ малювання з натури; ознайомлювати з процесом узагальнення форми; навчати визначати основну форму предмета, його пропорції, побудову і відображати модель з усіма деталями саме такою, якою учні її бачать; навчати розміщувати зображення на аркуші паперу, рівномірно наносити штрихування олівцем для точнішого відображення предмета; навчати учнів міркувати; сприяти розвитку графічних навичок у зображенні елементів геометричного орнаменту; розвивати фантазію, окомір дітей, зорове сприйняття натури і дрібну моторику руки; розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу; стимулювати розвиток допитливості; сприяти вихованню у дітей інтересу до спільної діяльності та результатів колективної творчості; виховувати спостережливість, акуратність, увагу; створювати святковий новорічний настрій.

Обладнання: схеми («Розміщення ялинкових гілок з іграшками», «Орнаменти»); шаблони кулі, дзвіночка або ліхтарика; невеликі гілочки сосни й ялини; матеріали для демонстрації послідовності та техніки виконання роботи; шаблони у вигляді кульки, дзвіночка, ліхтарика; обладнання: ТЗН; альбом для малювання; простий і кольорові олівці; фломастери; гумка.

Усі конспекти уроків образотворчого мистецтво  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Розмаїття форм. Взаємозв’язок основної форми та її частин. Малювання з натури. «Новорічна ялинка» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 17.4 KB, Завантажень: 506)