день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Розлучення батьків призводить до психосоматичних розладів у дитини

Дослідники проаналізували дані 150000 дітей зі Швеції у віці від 12 до 15 років. Вчені порівняли дітей, що жили постійно або більшу частину часу з одним з батьків, тих, чиї батьки після розлучення розділили опіку, і тих, хто жив з обома батьками. Попередні дослідження показали, що діти розлучених батьків частіше стикаються з емоційними проблемами і соціальною дезадаптацією, пише The New Zealand Herald.

Вчені з’ясували, що діти, які жили з одним з батьків після розпаду сім’ї, часто страждали від головних болів, болі в животі, відчували напругу і сумували. Діти з повних сімей рідше за інших скаржилися на психосоматичні проблеми, в тому числі, запаморочення, втрату апетиту і порушення сну.

В цілому серед дівчаток психосоматичні розлади зустрічалися частіше, ніж серед хлопчиків. За словами дослідників, спільна опіка батьків захищає дітей від можливих негативних наслідків розлучення. При спільній опіці дитина проводить з матір’ю і з батьком рівну кількість часу.

Шкільне життя