Головне

Розкриті подробиці про нову частину Call of Duty

Розкриті подробиці про нову частину Call of Duty
Розкриті подробиці про нову частину Call of Duty
Розкрито перші подробиці про нову частину франшизи Call of Duty. Глава компанії Activision Ерік Хіршберг представив шутер CoD: Ghosts на офіційній презентації консолі Xbox One.

Розробкою проекту займається студія Infinity Ward. Над сценарієм до гри працює кіносценарист і режисер Стівен Гейган (відомий за такими фільмами, як «Сиріана» і «Трафік»).

Як пообіцяли розробники, в Ghosts буде нова історія, нові персонажі і новий світ. Передбачається, що його героями стануть «Привиди» (Ghosts), яким доведеться вести партизанську війну на території Америки з якимись інтервентами, які раніше застосували там зброю масового ураження. Дія гри відбуватиметься через 10-15 років після цього.

Розробники Ghosts також розповіли, що шутер стане першою частиною CoD, в якому з’явиться собака. Вона буде повноцінним членом загону «Привидів»: тварина буде захищати своїх товаришів, а також зможе винюхувати вибухівку і виконувати доручення.

Infinity Ward пообіцяла переробити багатокористувацький режим гри. Поки подробиці про нього не розкриваються, проте представники студії повідомили, що карти в мультиплеєрі стануть динамічними (рішення гравців будуть залишати там свої сліди), а персонажам там можна буде міняти зовнішність (геймери зможуть самостійно вибирати їм обличчя, тіла і обмундирування).

Гра вийде на консолях поточного та наступного покоління. Однак, як оголосив на презентації Xbox One Ерік Хіршберг, всі доповнення до Cod: Ghosts будуть виходити в першу чергу для нової консолі Microsoft і лише потім потраплять на інші платформи.

Дата релізу проекту не називається. Більш детальна інформація про гру буде розкрита на виставці E3, яка пройде в червні.

  
Back to top button