Конспекти уроків української мови 9 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Розділові знаки в складному реченні з різними видами сполучникового і безсполучникового зв’язку (9 клас. Українська мова)

Тема: Розділові знаки  в складному реченні з різними видами  сполучникового і безсполучникового зв’язку. Тематичне тестування (тема: Складне речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку). Контрольне читання  мовчки.

Мета: закріпити знання  про особливості будови  складних  речень із сурядним і підрядним зв’язком, формувати вміння  креслити схеми таких речень, пояснювати вживання розділових знаків між їхніми частинами; з’ясувати рівень засвоєння знань і сформованості вмінь і навичок щодо теми “Складне речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку, а також сформованості комунікативних умінь і навичок (читання мовчки); розвивати увагу, логічне мислення, удосконалювати навички колективної й самостійної роботи.

Тип уроку: комбінований урок (закріплення вивченого; перевірка й облік здобутих мовних  знань, мовних та комунікативних  умінь і навичок).

Обладнання: тестові завдання, текст для контрольного читання мовчки.

Завантажити: Розділові знаки в складному реченні з різними видами сполучникового і безсполучникового зв’язку (9 клас. Українська мова) (Розмір: 30.1 KB, Завантажень: 1226)
Back to top button