Здоров'яПсихологія

Рослини в офісі підвищують продуктивність співробітників

Рослини в офісіЗацікавленість роботодавця у здоров’ї підлеглих сильно впливає на якість роботи, пише Science World Report . Вважається, що ідеальний офіс – це той, в якому немає нічого зайвого. Вчені з Університету Кардіффа спростували цю теорію, з’ясувавши: зелень на робочому місці позитивно впливає на продуктивність праці.

Раніше проведені дослідження показали, що рослини знижують стрес і допомагають довше зберігати концентрацію уваги. У новому дослідженні вчені оцінили відмінності в сприйнятті якості повітря, концентрації уваги і ступеня задоволеності своїм робочим місцем у співробітників простих і “зелених” офісів. Також вони протягом декількох місяців контролювали продуктивність працівників двох різних комерційних офісів у Великобританії і Нідерландах.

У людей, що працювали в офісах з рослинами, продуктивність була вище на 15%. Крім того, рослини позитивно впливали на самопочуття співробітників і робили їх щасливішими. Вони підвищували ступінь задоволеності, збільшували рівень концентрації і покращували сприйняття якості повітря. Люди, які працювали в “зелених” офісах, сильніше вкладалися в роботу у фізичному, когнітивному та емоційному планах. Вчені вважають, що інвестиції в благоустрій офісу з використанням рослин повністю окупляться за рахунок підвищення якості життя співробітників та продуктивності їх роботи.

Back to top button