Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Роботи з поштовим клієнтом. Практична робота № 12 «Електронне листування за допомогою поштового клієнта» (10 клас. Інформатика)

Тема. Роботи з поштовим клієнтом.   Практична робота № 12 «Електронне листування за допомогою поштового клієнта»

Мета: сформувати поняття: поштовий клієнт; пояснити:  призначення поштових клієнтів;  принципи роботи поштових клієнтів; навчити:  запускати поштовий клієнт та завершувати роботу з ним; настроювати Параметри середовища поштового клієнта;  поповнювати й редагувати адресну книгу; формувати вміння: працювати з поштовими клієнтами; здійснювати пошук інформації;  розвивати вміння використовувати здобуті знання на практиці, вміння роботи з електронною поштою; виховувати інформаційну культуру учнів, інтерес до вивчення предмету

Тип уроку: засвоєння знань, умінь.

Завантажити: Роботи з поштовим клієнтом. Практична робота № 12 «Електронне листування за допомогою поштового клієнта» (10 клас. Інформатика) (Розмір: 14.9 KB, Завантажень: 50)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*