день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Робота над стандартом передачі даних USB 3.1 завершена

Робота над стандартом передачі даних USB 3.1 завершена

Робота над стандартом передачі даних USB 3.1 завершена

Пристрої з USB 3.0 не так вже давно з’явилися на ринку, але вже готується оновлення. Стандарт USB 3.1 дозволить передавати інформацію зі швидкістю 10 Гб / с.

Оновлення буде сумісним зі стандартами 3.0 і 2.0, але заявлена швидкість, звичайно, досяжна тільки для пристроїв з підтримкою USB 3.1. Як говориться в прес-релізі, Intel вже готова випускати «залізо», що підтримує новий стандарт.

Що стосується Thunderbolt, що конкурує з USB, то він все ще швидше USB 3.1: друга його версія здатна передавати дані на швидкості до 20 Гбіт / с. На жаль, пристроїв, що використовують Thunderbolt, дуже мало – всього 120 моделей, і цей список поповнюється дуже повільно.

Розробники, зацікавлені в новому стандарті, зможуть дізнатися детальніше про технічні специфікації під час конференцій, які відбудуться в серпні, жовтні та грудні цього року. Як кажуть у AMD, ця технологія дозволить людям, які користуються кількома пристроями, передавати між ними великі обсяги даних практично миттєво.