Перерва

Рішення про роботу дитячих садків має бути прийнято 22 травня

Презентований Кабміном план виходу з карантину переглянуть. Про це в коментарі LB.ua розповів головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нагадаємо, план складається з п’яти етапів, початок яких залежить від того, як буде змінюватися епідситуація. Україна зараз на першому етапі – протягом 10 днів кількість виявлених випадків коронавірусу істотно не змінюється, хоч і не падає (тоді почався б другий етап).

“Ми починаємо з першого етапу, але план з п’яти етапів також залишається. Ми будемо його переглядати, тому що ми ведемо переговори з бізнесом і намагаємося знайти баланс. Також комунікуючи з Міністерством освіти в питанні садків і шкіл. Будемо спостерігати за епідемічною ситуацією і приймати рішення”.

Зокрема, за словами Ляшка, рішення про роботу дитячих садків має бути 22 травня – “або ми їх відкриваємо, або говоримо, в який етап вони потрапляють”. Можливо, дитячі садки запрацюють у деяких регіонах або ж тільки для окремих категорій населення – зокрема для дітей медпрацівників, котрі повинні бути на роботі і яким ні з ким залишити дітей.

Згідно з первинним планом, садки мали відчинитися разом з іншими навчальними закладами тільки на четвертому етапі. Виняток – випускні класи в школах, які відкриють на другому етапі.

Нагадаємо, що розпочався конкурс для вчителів із призовим фондом 150 000 гривень.

Back to top button