день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Режим життя сучасних людей вбиває організм

Буває, людина прокидається в гарному настрої, але потім протягом дня на неї навалюється втома, сонливість і погіршується настрій. Це – наслідок необхідності рано вставати на роботу. Часто люди, що не досипати в робочі дні, намагаються компенсувати брак сну у вихідні. Але це не рятує.

Дана проблема стала особливо гострою в останні десятиліття. Люди страждають від тиску на роботі, лягають пізно, встають рано. В середньому втрачається приблизно 40 хвилин сну. І це має негативні наслідки в майбутньому. Приміром, можливий набір ваги. Причому, досить значний – мінімум 1-2 кілограми в тиждень. Збивається “внутрішній годинник”, псується настрій і людину мучить постійний голод. Так, кожну годину збою ритму підвищує ризик ожиріння приблизно на 33%.

Стрибки настрою йдуть рука об руку зі зниженням самооцінки. При цьому стає важко сфокусуватися на роботі. А це знижує продуктивність праці хоча б тому, що спати хочеться протягом дня. Паралельно з цим знижується імунітет, збільшується вірогідність розвитку діабету, хвороб серця, респіраторних недуг. Експерти закликають лягати спати до десяти вечора щодня. А два дні на тиждень потрібно обов’язково лягати спати до 12.

 

Шкільне життя

  
Буває, людина прокидається в гарному настрої, але потім протягом дня на неї навалюється втома, сонливість і погіршується настрій. Це - наслідок необхідності рано вставати на роботу. Часто люди, що не досипати в робочі дні, намагаються компенсувати брак сну у вихідні. Але це не рятує. Дана проблема стала особливо гострою в останні десятиліття. Люди страждають від тиску на роботі, лягають пізно, встають рано. В середньому втрачається приблизно 40 хвилин сну. І це має негативні наслідки в майбутньому. Приміром, можливий набір ваги. Причому, досить значний - мінімум 1-2 кілограми в тиждень. Збивається "внутрішній годинник", псується настрій і людину мучить постійний голод. Так,…

Оцінити

0