Головне

Реліз Windows 8.1 відбудеться вже цієї осені

30 липня, у вівторок, Microsoft повідомила , що реліз Windows 8.1 запланований на осінь нинішнього року. Термін підтримки нової версії ОС такий же, як і у Windows 8, яка вийшла в 2012 році, – до початку 2023 року. Користувачам Windows 8 необхідно оновити операційну систему до Windows 8.1 і продовжувати оновлювати в майбутньому, щоб отримувати виправлення, так само, як це відбувалося раніше.

Підтримка “Mainstream” (основна) Windows 8, що припускає виправлення вразливостей і проблем, не пов’язаних з безпекою, триватиме до 9 січня 2018 року. Термін закінчення підтримки “Extended” (розширеної), при якій виправляються тільки уразливості, – 10 січня 2023 року.

Microsoft повідомила, що підтримка Windows 8.1 здійснюватиметься так само, як і для попередніх версій ОС. У користувачів Windows 8 буде два роки на те, щоб перейти на Windows 8.1.

У попередніх релізах Microsoft відмовилася від підтримки первісної збірки Windows, відомої як “фінальна версія” (release to manufacturing або RTM), протягом двох років з моменту виходу першого пакету оновлень (SP). З виходом другого SP припиняється підтримка перших 24 місяців після релізу першої версії. Оновлення для Windows 8.1 залишаться безкоштовними.

Microsoft відмовилася від випуску SP для Windows 8 на користь більш частих випусків оновлених версій ОС, які виходитимуть приблизно один раз на рік. За словами аналітика Microsoft Роба Хелма (Rob Helm), в даний час Windows 8 має невелику базу, тому цілком нормально вимагати від користувачів оновити її до Windows 8.1.

Back to top button