Здоров'яПсихологія

Реакція на стрес визначає тривалість життя

За словами дослідників з Університету Пенсільванії, правильна реакція на стрес – ключ до довгого життя. Позитивний погляд на стресову ситуацію знижує рівень запалення, пов’язаного зі стресом. Фахівці проаналізували дані 872 чоловік. Добровольці протягом 8 днів розповідали про стресову ситуацію, в яку вони потрапляли, і свої емоції. Це дозволило вченим обчислити реакцію учасників на стрес, пише The Daily Mail .

Також фахівці вивчили рівні біомаркерів запалення в зразках крові добровольців. Виявилося, рівень запалення найчастіше підвищувався у тих, хто не вмів справлятися зі стресовою ситуацією. Крім того, дослідження показало: жінки більш схильні до хронічного запалення. Учені поки не знають, чому.

Короткочасна імунна відповідь при різних захворюваннях допомагає нам відновитися. Однак хронічне запалення здатне підірвати здоров’я. Воно пов’язане з такими проблемами, як ожиріння, хвороби серця і рак. Фахівці не радять занадто гостро реагувати на стрес. Варто просто подумати, чи буде дана проблема мати значення через 5 років. Якщо ні, то не варто через неї переживати.

Шкільне життя

Back to top button