день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Рада позбавила українських підлітків нічних розваг

Рада позбавила українських підлітків нічних розваг

Рада позбавила українських підлітків нічних розваг

Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект, що забороняє підліткам вночі перебувати в розважальних закладах, кафе, барах і ресторанах без супроводу принаймні одного з батьків. За це рішення проголосували 350 з 407 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Обмеження стосуються дітей, які не досягли 16-ти років, і діють з десятої години вечора до шостої ранку. Відповідні зміни вирішено було внести до закону «Про охорону дитинства». Депутати також наділили власників клубів і закладів громадського харчування правом вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують їхній вік.

Порушення прийнятого закону загрожує підприємцям штрафом від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 850 гривень). У разі повторного порушення стягнення зросте до 1,7 тисячі гривень.

Даний законопроект був внесений до Верховної Ради влітку 2011 року (у першому читанні його розглядала Рада шостого скликання). За прогнозами авторів документа, їх ініціатива дозволить зменшити поширення шкідливих звичок серед неповнолітніх.

До теперішнього часу відвідування дітьми розважальних закладів обмежувалося на місцевому рівні.