Перерва

П’ятирічну американку відсторонили від занять за “тероризм”

П'ятирічну американку відсторонили від занять за "тероризм"
П’ятирічну американку відсторонили від занять за “тероризм”
П’ятирічну жительку американського штату Пенсільванія відсторонили від занять у дитячому садку, так як адміністрація угледіла в її словах “терористичну загрозу”. Як повідомляють місцеві ЗМІ, дівчинка пригрозила вистрілити в подругу мильними бульбашками з іграшкового пістолета, а потім “застрелитися” з цієї ж зброї.

Як розповів адвокат Робін Фіккер, найнятий сім’єю “терористки” для захисту її інтересів, інцидент стався 10 січня в містечку Маунт-Кармел, коли дівчинка разом з однолітками чекала приїзду шкільного автобуса. Юрист зазначив, що його підопічна ніколи в житті не користувалася справжнім вогнепальною зброєю і в момент розмови не мала при собі навіть свого рожевого “мильного” пістолета.

Про розмову стало відомо адміністрації місцевого шкільного округу (в США дитячі садки входять в систему шкільної освіти), і на наступний день порушницю порядку допитали без присутності батьків. Після півгодинної бесіди було вирішено, що дівчинка представляє “терористичну загрозу”, повинна бути на десять днів відсторонена від занять і відправлена на огляд до психолога.

Back to top button