Здоров'яПсихологія

Психологи розповіли, від яких незвичайних дрібниць залежить здоров’я

ПосмішкаПравильне харчування і фізична активність – важливі складові здоров’я. Але є й інші фактори, які, на перший погляд, не здаються такими вже важливими, але здатні зробити марними всі витрачені зусилля.

Про такі «важливі дрібниці» психологи радять замислитися, щоб захистити себе від неприємних моментів і докорів сумління.

Не йдемо на поводу у моди

Відносно здоров’я і зовнішнього вигляду мода примхлива не менше ніж у відношенні нарядів. То останнім писком моди вважається загар, і величезна кількість дівчат записуються в солярій. То в моду входить зайва худоба, і багато позбавляються здоров’я, але так і не встигають досягти бажаного результату. Не кажучи вже про ситуації, коли люди ходять в тренажерний зал, щоб похвалитися новою екіпіровкою. Не слідуйте сліпо моді, якщо вам не до душі її нові віяння.

Намагаємося для себе

В деяких моментах краще корисніше бути егоїстом. Якщо ви вирішили вести здоровий спосіб життя, а в компанії вас просять з’їсти зайве тістечко або випити келих коктейлю, не погоджуйтеся. По-перше, ви потім самі собою будете незадоволені. По-друге, ви будете ображатися на того, хто зміг вас умовити, а це не найкраще почуття. Нехай ваше оточення звикне, що ви робите правильно, бережете своє здоров’я, і вашу позицію слід поважати.

Оточуємо себе позитивними людьми

Є категорія людей, яким подобатися присвячувати навколишніх у свої проблеми. Їм подобатися «плакати в жилетку» і бачити співчуваючі очі співрозмовника. Але такі люди, як правило, небезпечні для здоров’я, адже не всі можуть відразу забути почуте і не нести на собі ношу чужих труднощів. Намагайтеся відгородити себе від «ослика Іа», спілкуйтеся з тими, хто не шкодує для хороших людей посмішки та позитиву.