Конспекти уроків основи здоров'я 8 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків, підліткової вагітності (8 клас. Основи здоров’я)

Тема.  Психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків, підліткової вагітності. Відпрацювання алгоритму відмови від небезпечних пропозицій в умовах тиску

Мета: дати уявлення про психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків, підліткової вагітності; сприяти формуванню в учнів стійких переконань щодо пріоритету здорового способу життя як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей; розвивати навички відмови від небезпечних пропозицій в умовах тиску, здоровʼязбережувальні компетенції; виховувати свідому потребу в дотриманні принципів здорового способу життя.

Обладнання: ілюстративний матеріал до теми уроку, таблиця «10 негативних психологічних наслідків ранніх статевих стосунків», схема «Соціальні наслідки ранніх статевих стосунків», картки із зображенням лінійки (за кількістю учнів), схема «Сходинки успіху», мультимедійні засоби та презентація, музичний супровід (спокійна мелодія).

Тип уроку: формування вмінь і навичок.

Завантажити: Психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків, підліткової вагітності (8 клас. Основи здоров’я) (Розмір: 1.1 MB, Завантажень: 379)
Back to top button