ГоловнеУчительська

Привітання МОН

Шановні колеги, дорогі освітяни!
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем Учителя!

Праця вихователя, вчителя, викладача, майстра професійно-технічного закладу є надзвичайно важливою для суспільства. Саме педагог формує світоглядні та моральні принципи молодого покоління, почуття відповідальності перед своєю країною, любові до власного народу, пошани до його історії та рідної мови.

Сьогодні, в час побудови нового демократичного  суспільства, ми, як ніхто, розуміємо, що реформа системи освіти має стати головним фундаментом якісних змін на шляху до успішної та конкурентоспроможної європейської держави. Ключова роль у реформуванні освіти належать вчителю, який постійно прагне професійного вдосконалення, освоює новітні технології, застосовує передові методики, щоб найбільш ефективно передати сучасні знання учням.

Щиро вдячний Вам за самовіддану працю, за пошук і винахідливість, за мудрість і терпіння, за тепло, яке ви щодня даруєте нашим дітям.

У цей святковий день бажаю Вам творчої енергії, розуміння учнів, батьків і колег, оптимізму в щоденній праці, миру в Україні та злагоди в родині!

 

З повагою,   Міністр освіти і науки                                                       Сергій Квіт

Back to top button