день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Прикрасимо посуд. Розпис тарелі. «Летіла зозуля з яру на долину» (2 клас. Образотворче мистецтво)

Прикрасимо посуд. Розпис тарелі. «Летіла зозуля з яру на долину»

Мета: Ознайомити дітей з народним глиняним посудом в Україні; із традиційним видом українського декоративно-прикладного мистецтва – петриківським розписом; закріпити поняття про ритм і симетрію; розвивати відчуття кольорової гармонії, зорово-рухової координації, уяви та фантазії при створенні декоративної композиції в крузі; удосконалювати навички роботи з фарбами; виховувати любов до творів декоративно-прикладного мистецтва.

Обладнання: Репродукції творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, декоративні тарелі, вироби дітей, таблиці; малюнки із зображенням декоративних розписів на предметах домашнього вжитку – В.Гуз «Таріль, баклага», В.Глушко «Півень у квітках», гуаш, пензель.

Завантажити: Прикрасимо посуд. Розпис тарелі. «Летіла зозуля з яру на долину» (2 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 272.6 KB, Завантажень: 11)