день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Прийом вітамінів захищає організм від наслідків забруднення повітря

Дослідники з Колумбійського і Гарвардського університетів кажуть, що жителі міст повинні приймати вітаміни групи В. Це компенсує збиток, що наноситься організму забруднюючими речовинами. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), 92% населення Землі проживає в районах, де рівень забруднення перевищує норму, пише The Daily Mail .

У новому дослідженні взяли участь здорові добровольці у віці від 18 до 60 років. Учасникам давали плацебо або вітамінні добавки, що містили 2,5 міліграма фолієвої кислоти, 50 міліграмів вітаміну B6 і 1 міліграм вітаміну B12. Добровольці в масках піддавалися впливу забруднення повітря на вулиці Торонто з пожвавленим рухом.

Вчені збирали зразки крові учасників. Дослідження показало: вітаміни рятували добровольців від негативних наслідків забруднення повітря. Дослідники підкреслюють, що необхідні подальші дослідження.