день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Пропуск сніданку негативно відбивається на процесі навчання

Дослідники з Австралії говорять, що діти, які не снідають, позбавляються 2 навчальних годин на день. За рік дитина, що пропускає сніданок раз на тиждень, може втратити ціле півріччя через проблеми з увагою, втомою і проблемою поведінки, пов’язаних з голодом. У новому опитуванні взяли участь 532 шкільних вчителя, пише The Daily Mail .

Дві третини респондентів помітили: все більше дітей приходили в школу голодними. В середньому три дитини в класі не снідали з ранку. Діти, що відвідували державні школи, пропускали сніданок в три рази частіше, ніж ті, хто навчався в приватних школах. Серед тих школярів, котрі не снідали, 73% мали проблеми з увагою, 66% швидко втомлювалися, у 54% були труднощі в навчанні і у 52% – проблеми з поведінкою.

35% вчителів відзначили, що голодні школярі зазвичай приходили в школу пізніше за інших. 29% сказали: такі діти часто пропускали заняття. На думку 95% опитаних, пропуск сніданку заважав дітям повністю реалізовувати свій потенціал. Крім того, у 4 з 5 вчителів збільшувалася навантаження через необхідність приділяти додатковий час учням, які пропускали сніданок.

У школах, де вчаться годували сніданком, результати виявилися кращими. Так, шкільні сніданки позитивно вплинули на фізичне здоров’я 97% дітей і психічне здоров’я 91% учнів. У 83% ситих школярів були хороші стосунки зі співробітниками школи. 70% дітей, які снідали в школі, в цілому поводилися добре.

Шкільне життя