день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Прогулянки на природі корисні для психіки

Виявляється, прогулянки на свіжому повітрі здатні позбавити від депресії. Це з’ясували вчені з Стенфордського університету. У новому дослідженні взяли участь 38 осіб. 19 добровольців протягом 90 хвилин прогулювалися на природі. Решта гуляли по місту, розповідає The Daily Mail .

До і після прогулянки учасники заповнили анкети, призначені для оцінки психічного стану. Також дослідники просканували мозок добровольців. Фахівці виявили, що після прогулянки на природі в учасників виникало менше нав’язливих негативних думок. Даний тип мислення пов’язаний з психічними розладами.

Люди з нав’язливими негативними думками схильні прокручувати в голові свої невдачі і недоліки. За словами дослідників, цей тип мислення найбільш властивий міським жителям. Не дивно, що прогулянка по місту не допомагала позбутися таких думок. Крім того, вчені помітили: у тих, хто гуляв на природі, активність в області мозку, пов’язаної з високим ризиком психічних захворювань, виявилася нижче, ніж у решти добровольців.

Шкільне життя