АнонсВища освітаГоловне

Profuture Camp – всеукраїнський освітній проєкт для абітурієнтів

Протягом кількох останніх років навчання школярів у випускних класах було пов’язано з багатьма викликами: пандемія, дистанційне навчання, зміни в програмі ЗНО, війна.

Цьогорічна вступна кампанія зазнала особливих змін. Що робити, коли в країні війна, але на підготовку до вступу не можна гаяти ані хвилини?

Аби допомогти абітурієнтам подолати всі виклики та допомогти їм обрати шлях, студенти Української академії лідерства створили освітній проєкт Profuture Camp.

Серед спікерів проєкту студенти Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Українського католицького університету, фіналісти програми Ukraine Global Scholars, Гірничо-металургійної академії в Кракові, які створять атмосферу “рівний рівному” і поділяться своїми історіями реалізації після школи. Кожен день присвячений окремій тематиці: вступ в Україні та закордоном, можливості GAP Year, стажування та працевлаштування. 

Учасники проєкту отримають багато додаткових матеріалів, психологічну підтримку та зможуть відвідати панельну дискусію зі спеціалістами, які вже готові відповісти на запитання.

Дати реалізації: 10.05 – 15.05

Формат проведення: онлайн, у додатку Zoom

Для участі у проєкті необхідно заповнити анкету за посиланням.

Back to top button