Перерва

Професора можуть звільнити за жарт в соцмережі

Професора можуть звільнити за жарт в соцмережі
Професора можуть звільнити за жарт в соцмережі
Викладач Університету Нью-Мексико еволюційний психолог Джеффрі Міллер, написавши повідомлення у Twitter, поставив під загрозу всю свою академічну кар’єру.

На минулих вихідних вчений написав у своєму блозі наступне повідомлення: “Шановні аспіранти, які страждають від ожиріння! Якщо у вас не вистачає сили волі перестати вживати в їжу вуглеводи, не вистачить її у вас і на те, щоб написати дисертацію”.

Повідомлення професора моментально викликало бурю невдоволення, особливо серед його колег з наукової діяльності та журналістів. Так, видання Wired Magazine взагалі провело паралелі між “ганебним твітом” Міллера і генетичної селекцією, якою займалися нацисти.

Незважаючи на те, що Міллер приніс вибачення за “свій ідіотський, імпульсивний і заснований виключно на негативних оцінках твіт”, зізнався, що “він не відображав його справжніх поглядів, переконань і цінностей”, і приховав свою сторінку в соціальній мережі, репутація вченого, так само як і його кар’єра, знаходяться під загрозою. Керівництво університету вже пообіцяло розслідувати інцидент та вжити відповідних заходів.

Back to top button