день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Професійне вигорання може бути ознакою депресії

Психологи з Міського коледжу Нью-Йорка виявили тісний зв’язок між вигорянням і депресією. У дослідженні взяли участь більше 5500 шкільних вчителів. 90% учасників, у яких виявили професійне вигорання, страждали ще й від депресії, розповідає Zee News.

Професійне вигоряння було пов’язано і з атиповою депресією. Її симптоми виявили у 63% добровольців з вигорянням. Атипова депресія – форма депресивного розладу, при якій поряд з типовими симптомами депресії відзначаються специфічні ознаки, такі як підвищений апетит, збільшення ваги, сонливість і емоційна реактивність.

“Симптоми вигоряння можуть накладатися на симптоми депресії, і навпаки. Важливо вчасно помітити ці проблеми. Лікування депресії може значно поліпшити психічний стан людей, які страждають від професійного вигорання”, – говорить дослідник Ірвін Шонфельд.

Шкільне життя

  
Психологи з Міського коледжу Нью-Йорка виявили тісний зв'язок між вигорянням і депресією. У дослідженні взяли участь більше 5500 шкільних вчителів. 90% учасників, у яких виявили професійне вигорання, страждали ще й від депресії, розповідає Zee News. Професійне вигоряння було пов'язано і з атиповою депресією. Її симптоми виявили у 63% добровольців з вигорянням. Атипова депресія - форма депресивного розладу, при якій поряд з типовими симптомами депресії відзначаються специфічні ознаки, такі як підвищений апетит, збільшення ваги, сонливість і емоційна реактивність. "Симптоми вигоряння можуть накладатися на симптоми депресії, і навпаки. Важливо вчасно помітити ці проблеми. Лікування депресії може значно поліпшити психічний стан людей, які…

Оцінити

0