Перерва

Президент звернувся до критиків “школи онлайн”

Помилитись – не страшно, страшно за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у традиційному відеозверненні, відповідаючи на закиди критиків “Всеукраїнської школи онлайн”.

“Окремо я хочу підтримати наших вчителів з проекту “Всеукраїнська школа онлайн”. Ви – великі молодці. Ви подолали страх телекамер та у короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів за доступ до знань. Помилитись – не страшно, страшно за все своє життя не створити нічого окрім нечистот. Страшно – це бути ніким і самостверджуватись за рахунок інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважає своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських вчителів”, – сказав Зеленський.

З його слів, кожного дня вчителі видають майже 15 годин навчального пізнавального контенту для наших дітей, їх уроки мають мільйони переглядів на телебаченні та мільйони переглядів в інтернеті.

“Вони люди з великої літери, які працюють не заради грошей чи слави, а за покликом серця. Хейтери теж працюють за покликом серця. Тільки поклик цього серця – образити, принизити, знищити. Але вони – меншість”, – наголосив Президент.

Нагадаємо, 6 квітня для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюють українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Back to top button