АнонсПосібники-Книги

Презентація книжки спогадів про Ніну Марченко

Презентація книжки спогадів про Ніну Марченко
Презентація книжки спогадів про Ніну Марченко
У четвер, 4 квітня 2013 року, о 19.00 в нижньому залі Спілки письменників України (вул. Банкова, 2) відбудеться презентація книги спогадів про Ніну Марченко.

Ніна Михайлівна Марченко (1929-2011) – мати дисидента і журналіста Валерія Марченка, який загинув в радянському ув’язненні.

Її життя – це приклад материнського подвигу та нерозривного зв’язку з сином; це історія честі, порядності та обстоювання правди в системі тотальної брехні; історія доброти посеред імперії зла.

Книга “Матінка Ніна” щойно вийшла друком у київському видавництві “Смолоскип” і містить велике інтерв’ю самої Ніни Михайлівни, яке вона давала Василю Овсієнку, спогади про неї дисидентів Семена Глузмана, Євгена Сверстюка, Мирослава і Люби Мариновичів, Віри Лісової, подруг Валерія – італійки Сандри Фапп’яно та голландки Джекі Бакс, самого Валерія Марченка – на основі його листів до мами, а також тих, хто знав Ніну Марченко вже як громадську діячку після смерті сина.

У презентації візьмуть участь:

Семен Глузман, правозахисник,

Євген Сверстюк, письменник,

Протоієрей Валерій Копійка;

Василь Овсієнко, історик дисидентського руху;

Юрій Луканов, журналіст,

Наталія Ксьондзик, головний редактор видавництва “Смолоскип”,

Андрій Горбаль, упорядник книги “Матінка Ніна”,

Наталія Пуряєва, науковий співробітник Інституту української мови, упорядник книги “Матінка Ніна”;

Під час презентації будуть продемонстровані фрагменти відеоінтерв’ю Ніни Марченко (запис Вахтанга Кіпіані) та фільму Юрія Луканова “Хто ви є, містер Джекі?”

Джерело: Історична правда

Back to top button