Головне

Прев’ю-версія Windows 8.1, що нас чекає?

Прев'ю-версія Windows 8.1, що нас чекає?
Прев’ю-версія Windows 8.1, що нас чекає?
Попередня версія Windows 8.1 Preview офіційно дебютує 26 червня, але в результаті витоку інформації в Інтернет стали відомі деякі подробиці про системні вимоги першої основного доопрацювання ОС Windows 8. Крім того, є відомості, що 8.1 буде містити 11-ту редакцію браузера Internet Explorer, яка запропонує інтернет-користувачам ряд поліпшень.

Нова колекція скріншотів, нещодавно надійшли в мережу, демонструє системні вимоги для Windows 8.1 Preview – оновлення, яке, як заявляють в Microsoft, «чудово працює на тому ж обладнанні, що і Windows 8».

Наприклад, попередня версія Windows RT 8.1 вимагає наявності оснащеного Windows RT пристрою, на якому вже встановлена ​​операційна система, орієнтована на планшети і має як мінімум 10 Гб вільного простору.

Що стосується настільної версії Windows RT 8.1, то тут технічні рекомендації наступні:

– Процесор: 1 ГГц і швидше.
– Оперативна пам’ять: 1 Гб для 32-розрядних і 2 Гб для 64-розрядних версій.
– Вільне місце на жорсткому диску: 16 Гб для 32-розрядних і 20 Гб для 64-розрядних версій.
– Графічна карта: Microsoft DirectX 9 з WDDM-драйвером.

Оприлюднені в Інтернеті документи також повідомляють, що до складу Windows 8.1 Preview увійде web-браузер Internet Explorer 11, що пропонує нову опцію під назвою Click to Call. Вона дозволить користувачам легко додзвонюватися за телефонними номерами, знайденим в мережі, безпосередньо з оглядача. Але поки не ясно, як ця функція, якщо вона заснована на браузерному плагіні Skype Click to Call, може бути включена за замовчуванням в IE 11.

У Microsoft пояснюють: «Click to Call – нова можливість у Internet Explorer 11. Якщо користувач хоче задіяти певний додаток для набору номера, то він може налаштовувати дану програму в Default Programs. Ці зміни будуть прив’язані тільки до певного облікового запису, вони ніяк не торкнуться інших користувачів».

Більше подробиць стане відомо вже цього тижня, коли превью-версія Windows 8.1 буде презентована на BUILD-конференції розробників, яка відбудеться 26 червня в Сан-Франциско.

Back to top button