ГоловнеПерерва

Прем’єр-міністр: видатки на освіту збережено

Уряд завершив попередню підготовку змін до державного бюджету на 2020 рік, в новій редакції законопроєкту збережено видатки на інфарструктуру, культуру й освіту, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Завершили попередню роботу над змінами до держбюджету. Це був складний процес, але саме цього потребують складні часи. Що в підсумку. Незважаючи ні на що, витрати на інфрастркутуру розвитку, культуру й освіту збережено», – написав Шмигаль у Телеграм-каналі 29 березня.

За його словами, видатки стабілізаційного фонду будуть спрямовані на додаткові виплати медичним та іншим співробітникам, які задіяні в боротьбі з коронавірусним захворюванням, грошову допомогу пенсіонерам, виплати українцям, які через поширення цього захворювання втратили роботу, а також на надання фінансової допомоги бізнесу.

Нагадаємо, що МОН рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів прийняти рішення про перенесення своїх засідань на період після карантину, однак у випадку нагальної потреби їх можна проводити онлайн. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки, що був надісланий органам управління у сфері освіти сьогодні, 27 березня 2020 року.

Back to top button