Батькам

Працюючі батьки не мають часу на навчання своїх дітей

Працюючі батьки не мають часу на навчання своїх дітей
Працюючі батьки не мають часу на навчання своїх дітей
Працюючі батьки надто зайняті, щоб правильно навчати своїх дітей найважливішим навичкам, таким як говорити, визначати час, зав’язувати шнурки або їздити на велосипеді. У той час як половина батьків наполягають на тому, що вони хотіли б брати участь у навчанні своїх дітей нарівні з вихователями та вчителями, дослідження виявило, що у них на це просто немає часу.

Троє з п’яти працюючих батьків скаржаться, що вони занадто втомлюються, щоб показати своїм дітям, як правильно чистити зуби, читати і переходити дорогу.

Дослідження показало, що 55% звинувачують у всьому свою втому від довгого робочого дню. У результаті, багато сучасних дітей відчувають нестачу в додатковій допомозі від батьків у навчанні елементарним навичкам. 60% батьків вважають за краще мити і прибирати по дому таким речам, як навчання дітей самостійно одягатися і вчити дні тижня і місяці. У дослідженні взяли участь 1000 британських батьків. І більше 70% визнають, що відчувають напругу в спробах поєднати кар’єру, прибирання будинку і освічених дітей.

Також були виявлені основні навички, яким батьки більшою мірою хотіли б, але не можуть навчити дітей. На першому місці – читання (73%), на другому – писанню (66%), на третьому – як правильному переходити через дорогу (45%), на четвертому – як правильно називати час (17%), на п’ятому – їзда на велосипеді (13%), на шостому – зав’язувати шнурки (8%). І дві третини батьків хотіли б проводити більше часу з дітьми. Практично половина батьків усвідомлюють, що робота, яка проводиться вихователем або вчителем в класі, недостатньо, щоб навчити дитину всьому необхідному.

Джерело: svit24.net

Back to top button