Батькам

Повна сім’я захищає дітей від психічних проблем

Діти, які росли в неповній сім’ї (виховував один із батьків) або в прийомній сім’ї, в три рази частіше страждають від психічних проблем. Як передає The Telegraph, було проведено дослідження більше 10000 дітей. І, виявилося, діти, яких ростили обидва біологічних батьків, рідше мали проблеми в емоційному і поведінковому плані.

Співробітники Університетського коледжу Лондона підкреслюють: стан дітей сильно різниться через те, в яких умовах вони росли. Розлучення або бідність сім’ї  однозначно негативно позначаються на дітях. В цілому серйозні психічні проблеми були у 6.6% дітей з повних сімей . У неповних сім’ях таких було 15%, а у прийомних сім’ях – 18,1%.

Зокрема, при наявності одного із батьків або прийомних батьків діти найчастіше страждали від гіперактивності і проблем з поведінкою. Кожна п’ята дитина з прийомних сімей билась або закочувала істерики. При цьому у хлопчиків проблем було більше, ніж у дівчаток. Примітно: якщо дитина виросла у бідній родині, то ризик психічних відхилень також підвищується (різниця між найбіднішими і найбагатшими – у чотири рази).

Back to top button