день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Повна сім’я захищає дітей від психічних проблем

Діти, які росли в неповній сім’ї (виховував один із батьків) або в прийомній сім’ї, в три рази частіше страждають від психічних проблем. Як передає The Telegraph, було проведено дослідження більше 10000 дітей. І, виявилося, діти, яких ростили обидва біологічних батьків, рідше мали проблеми в емоційному і поведінковому плані.

Співробітники Університетського коледжу Лондона підкреслюють: стан дітей сильно різниться через те, в яких умовах вони росли. Розлучення або бідність сім’ї  однозначно негативно позначаються на дітях. В цілому серйозні психічні проблеми були у 6.6% дітей з повних сімей . У неповних сім’ях таких було 15%, а у прийомних сім’ях – 18,1%.

Зокрема, при наявності одного із батьків або прийомних батьків діти найчастіше страждали від гіперактивності і проблем з поведінкою. Кожна п’ята дитина з прийомних сімей билась або закочувала істерики. При цьому у хлопчиків проблем було більше, ніж у дівчаток. Примітно: якщо дитина виросла у бідній родині, то ризик психічних відхилень також підвищується (різниця між найбіднішими і найбагатшими – у чотири рази).