Здоров'яПсихологія

Поради вчителям для зняття стресу )))

Видання Daily Telegraph, ґрунтуючись на дослідженнях фахівців, склало список п’яти ефективних і простих способів, які допоможуть перемогти стрес.

1. Поцілунок

Американські психологи з коледжу Лафайет в ході нового дослідження встановили, що поцілунки не лише викликають емоційну позитивну реакцію організму, але і призводять до зниження рівня кортизолу — гормону стресу в обох статей.

2. Комп’ютерні ігри

Вчені Східно-Каролінського університету з’ясували, що комп’ютерні ігри допомагають зменшити стрес і навіть подолати депресію. Автори експерименту, що досліджували вплив комп’ютерних ігор на психоемоційний стан людини, рекомендують для боротьби зі стресом грати в не надто складні, але цікаві ігри.

“Найефективніші антистресові гри — ті, які не дадуть вам занудьгувати, але й не будуть викликати сильне напруження”, – говорить професор Кармен Руссоніелло.

3. Мантра

Дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі “Journal of Advanced Nursing”, показало, що мантри і медитації допомагають знизити рівень стресу.

“Мантра є однією з форм медитації, і вона дійсно ефективно бореться зі стресом. Повторюване багато разів слово, що асоціюється зі спокоєм, дозволить знизити рівень стресу в будь-якій ситуації і в будь-якому місці”, – говорять автори дослідження.

4. Ненормативна лексика (УВАГА – в школі не використовувати)))

Вчені з Університету Норвіч в Східній Англії провели дослідження і з’ясували, що лайка в офісі зміцнює корпоративний дух компанії, підвищує продуктивність праці та знімає стрес. Фахівці стверджують, що нецензурні висловлювання на роботі є способом емоційної розрядки. “За допомогою лайливих слів можна зняти роздратування, очистити голову і відчувати себе більш спокійно”, – говорить психолог Рейчел Аппертон.

5. Акваріум

Експерти з’ясували, що рибки в акваріумі здатні не лише позитивно впливати на нервову систему людини, а й нормалізувати серцевий ритм та знижувати кров’яний тиск. Американські вчені з Пенсільванського університету в ході дослідження з’ясували, що спостереження за рибками знижує стрес, а також відволікає від тривожних думок.

А як Ви перемагаєте стрес?

Шкільне життя

Back to top button