Перерва

“Попсовий” кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube

"Попсовий" кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube
“Попсовий” кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube

Смішні танці і веселе відео “Gangnam Style” південнокорейського виконавця PSY, яке на YouTube переглянули понад 300 мільйонів людей, стало рекордсменом.

Композиція увійшла в книгу рекордів Гіннесса як найбільш вподобане відео в історії сервісу YouTube. За даними відеохостингу, воно отримало понад 3 млн “лайків”.

Шалену популярність цей музичний хіт завоював серед американців, у яких майже половина всіх голосів, а також сподобався він європейцям, корейцям і китайцям.

І це феноменальний випадок, коли невигадлива пісенька в стилі K-pop (корейський поп) отримала такий колосальний відгук в серцях неазіатскіх слухачів, серед яких, до речі, немало знаменитостей, таких як Брітні Спірс, Кеті Перрі, Том Круз, Роббі Вільямс та інші.

При цьому вона виконана корейською мовою і оповідає про зовсім незрозумілі європейському слухачу реалії: наприклад, сам вираз “Gangnam style” має на увазі розкішний спосіб життя, яким славиться найбагатший і модний район Сеула.

Тим не менш інтернет-користувачі з усього світу оцінили запальний музичний ряд і неймовірно яскравий, веселий, іронічно-стьобний відеокліп.

“Gangnam Style” отримала нереальну кількість всіляких премій і нагород, а соціальні мережі мало не щодня поповнюються все новими і новими саморобними відеороликами з “каверами” на цю пісню.

PSY, на якого звалилася така приголомшлива популярність, ледве встигає ходити на всілякі ток-шоу і показувати аудиторії майстер-клас зі свого коронного танцю “Gangnam Style dance”, що імітує скакання на невидимому коні.