день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

“Попсовий” кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube

"Попсовий" кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube

“Попсовий” кліп корейця став найпопулярнішим за всю історію YouTube

Смішні танці і веселе відео “Gangnam Style” південнокорейського виконавця PSY, яке на YouTube переглянули понад 300 мільйонів людей, стало рекордсменом.

Композиція увійшла в книгу рекордів Гіннесса як найбільш вподобане відео в історії сервісу YouTube. За даними відеохостингу, воно отримало понад 3 млн “лайків”.

Шалену популярність цей музичний хіт завоював серед американців, у яких майже половина всіх голосів, а також сподобався він європейцям, корейцям і китайцям.

І це феноменальний випадок, коли невигадлива пісенька в стилі K-pop (корейський поп) отримала такий колосальний відгук в серцях неазіатскіх слухачів, серед яких, до речі, немало знаменитостей, таких як Брітні Спірс, Кеті Перрі, Том Круз, Роббі Вільямс та інші.

При цьому вона виконана корейською мовою і оповідає про зовсім незрозумілі європейському слухачу реалії: наприклад, сам вираз “Gangnam style” має на увазі розкішний спосіб життя, яким славиться найбагатший і модний район Сеула.

Тим не менш інтернет-користувачі з усього світу оцінили запальний музичний ряд і неймовірно яскравий, веселий, іронічно-стьобний відеокліп.

“Gangnam Style” отримала нереальну кількість всіляких премій і нагород, а соціальні мережі мало не щодня поповнюються все новими і новими саморобними відеороликами з “каверами” на цю пісню.

PSY, на якого звалилася така приголомшлива популярність, ледве встигає ходити на всілякі ток-шоу і показувати аудиторії майстер-клас зі свого коронного танцю “Gangnam Style dance”, що імітує скакання на невидимому коні.