ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Понад 311 тис. учасників ЗНО очікують у 2013 році – УЦОЯО

Понад 311 тис. учасників ЗНО очікують у 2013 році - УЦОЯО
Понад 311 тис. учасників ЗНО очікують у 2013 році – УЦОЯО
Очікується, що для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році зареєструється 311,5 тис.осіб. Про це під час прес-конференції сказала директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Зайцева нагадала, що в минулому році на участь в ЗНО зареєструвалось майже 329 тисяч осіб. За її словами, тести з української мови та літератури, історії України та математики будуть проходити у дві сесії, оскільки на ці предмети, як показала практика, реєструється найбільше абітурієнтів.

“Українська мова та література проходитимуть 5-6 червня, математика 12-13 червня і 19-20 – історія України. Оголошення результатів ми плануємо розпочати 18 червня і до 5 липня оголосити всі результати основної сесії, а до 16 липня всі результати додаткової сесії”, – сказала вона.

І.Зайцева також проінформувала, що вже закінчилась реєстрація на пробне тестування і станом на 30 листопада зареєстровано 255 тисяч 394 особи. Пробне тестування, як нагадала директор УЦОЯО проводиться за кошти фізичних осіб. Вартість одного складає 89 гривень.

Нагадаємо, реєстрація на участь в зовнішньому незалежнлму оцінюванні розпочнеться 4 січня 2013 року і закінчиться 5 березня. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила директор Вкраїнського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

За словами Зайцевої тим, хто за цей період часу зареєструється, можна буде ще до 19 березня протягом двох тижнів вносити деякі зміни.

Джерело: УНН

Back to top button