Конспекти уроків основи здоров'я 7 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Положення кримінального законодавства у сфері боротьби з поширенням наркотиків. Протидія залученню до вживання наркотиків (7 клас. Основи здоров’я)

Тема. Положення кримінального законодавства у сфері боротьби з поширенням наркотиків. Протидія залученню до вживання наркотиків.

Мета: Поглиблювати знання учнів про наркотичну залежність, ознаки і механізми її виникнення; ознайомити зі змістом статей Кримінального кодексу України про відповідальність за злочини, пов’язані зі зберіганням та розповсюдженням наркотиків; сприяти формуванню навичок розпізнавання психологічних прийомів залучення до вживання наркотиків; розвивати вміння відмовлятися від пропозиції вжити наркотики, навички поведінки в умовах тиску, погроз; виховувати потребу в самоконтролі.

Обладнання: індивідуальні картки контролю, ілюстративний матеріал, кольорові журнали, ножиці, папір формату A3 (3 шт.), А6 (за кількістю учнів), олівці, клей, таблиці-схеми «Типи наркотичної залежності», «Засоби впливу на залежних осіб», секундомір.

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Положення кримінального законодавства у сфері боротьби з поширенням наркотиків. Протидія залученню до вживання наркотиків (7 клас. Основи здоров’я) (Розмір: 94.4 KB, Завантажень: 872)
Back to top button