Головне

Подвійний USB накопичувач

Компанія Sanwa Direct представила нову серію продуктів під назвою 600-GUSD. Цей ряд накопичувачів може підключитися двома способами, як у ПК, так і в мобільні пристрої Android, завдяки наявності портів USB і microUSB.

Вам потрібно швидко переписати дані з ПК на телефон або планшет, а може потрібно підключити флешку до пристрою Android, але у вас немає відповідних перехідників? Тоді вам стане в нагоді нова флешка від Sanwa Direct, яка підтримує два способи підключення, без необхідності в додаткового адаптера.

З одного боку накопичувачі серії 600-GUSD мають традиційний USB коннектор, а з іншого можуть підключатися в роз’єм microUSB, так що один пристрій можна легко підключати до двох типів роз’ємів. Крім того, над повнорозмірним USB штекером пристрою розташований порт для карт пам’яті microSD, завдяки чому можна з легкістю і великою швидкістю переписати дані з одного мобільного пристрою на інший.

Компанія Sanwa Direct представила нову серію продуктів під назвою 600-GUSD
Компанія Sanwa Direct представила нову серію продуктів під назвою 600-GUSD
Однак, не дивлячись на те, що флешку можна підключити до будь-якого пристрою на базі Android, вона не має стовідсоткової сумісності. Лише тільки ті ґаджети, в яких є підтримка універсальних USB накопичувачів (Honeycomb і вище), зможуть розпізнати пам’ять 600-GUSD.

Розробник готується випустити на японський ринок дві версії таких накопичувачів. Флешка об’ємом 4 ГБ буде коштувати приблизно 24 долари США, а за 8 ГБ доведеться віддати 30 доларів. Про те, коли накопичувачі вийдуть на світовий ринок, і чи вийдуть взагалі, нічого не повідомляється.