Головне

Подробиці про нову гру творців Call of Duty

Подробиці про нову гру творців Call of Duty
Подробиці про нову гру творців Call of Duty
В Інтернеті з’явились перші подробиці про проект студії Respawn Entertainment. Як повідомив на форумі NeoGAF один з його користувачів, гра носить назву Titanfall і є футуристичним шутером. Реліз призначено на весну 2014 року.

Гра вийде на Xbox One і PC. Планується також і версія для Xbox 360, проте її розробкою займається не студія Respawn.

Користувач NeoGAF стверджує, що він одержав відомості про гру з причини помилки у магазині Google Play: через неї на його планшет завантажилося липневе видання журналу Game Informer, на обкладинці якого і можна знайти арт до Titanfall.

Шутер буде орієнтований в першу чергу на гру в багатокористувацькому режимі (там буде як мультиплеєрна кампанія, так і змагальні режими), проте в статті згадується і одиночне проходження. Відомо, що в Titanfall будуть фігурувати величезні людиноподібні роботи (вони і називаються Титанами), а персонажі гравців будуть їх Пілотами.

Як вже повідомлялося раніше, видавати гру буде компанія Electronic Arts. Вони поки ніяк не прокоментувало витік.

Titanfall є дебютним проектом студії Respawn Entertainment. Цю компанію утворили вихідці з Infinity Ward, студії, яка створила Call of Duty. Вони створили Respawn після скандального звільнення значної частини співробітників Infinity Ward (на чолі із засновниками студії Вінсом Зампелла і Джейсоном Вестом) з Activision в 2010 році. З тих пір Respawn працювала над своєю дебютною грою, однак ніякі подробиці про проект до цього не розкривалися.

Варто відзначити, що зараз Respawn очолює лише один із засновників – Вінс Зампелла. Джейсон Уест покинув компанію на початку весни 2013 року. Він, однак, запевнив, що пішов зі студії виключно за сімейними обставинами, і безпосередньо з роботою його відставка не пов’язана.

Back to top button