ГоловнеОсвіта і право

Плани роботи класних керівників, методичних об’єднань, поурочні плани -НЕОБОВ’ЯЗКОВІ

Нагадуємо, що кожна школа повинна створити власну інструкцію з діловодства на основі типової, зник перелік обов’язкової ділової документації, оскільки за новими правилами його визначає педагогічна рада кожного закладу. Відповідна нова Інструкція з діловодства для закладів загальної середньої освіти набула чинності  5 жовтня 2018 року.

Інструкція є типовою, а відтак кожна школа на її основі розробляє власну. Це дозволяє закладам освіти організувати діловодство з урахуванням своїх особливостей, а також убезпечить від надмірних вимог органів управління освітою.

Необов’язковими є плани роботи класних керівників, вихователів, бібліотекарів, методичних об’єднань, гуртків, спортивних секцій, поурочні плани, що складаються на основі календарно-тематичних. Ці документи можуть створюватись лише за рішенням педагогічної ради закладу освіти та мати довільну форму й структуру, що має полегшити щоденну роботу вчителя.

Довільну форму передбачено і для календарно-тематичних планів, головною вимогою до яких залишається відповідність навчальній програмі. У цьому випадку має бути забезпечена автономія та академічна свобода кожного вчителя.

Читайте також: Рекомендації МОН щодо календарно-тематичного та поурочного планування

Back to top button