Головне

Планета Земля на вашому робочому столі

Додаток під назвою Desktop Earth напевно сподобається тим користувачам, яким стандартні шпалери Windows здаються занадто нудними і одноманітними. Тепер замість обридлих пейзажів, знімків живої природи або фоторобіт в абстрактному стилі ви зможете споглядати на робочому столі свого ПК часто оновлюване зображення нашої планети з космосу.

Для створення барвистої заставки Desktop Earth використовує реальні фотографії Землі у високій роздільній здатності, надані агентством NASA. На отримані знімки накладаються динамічні зображення хмар. Варто відзначити, що намальовані хмари виглядають приголомшливо, проте виконують чисто декоративну функцію і не дозволяють отримати уявлення про погоду на тій чи іншій ділянці земної поверхні.

Програма щомісяця завантажує нові знімки, що відображають поточний час року, завдяки чому ви можете спостерігати, як яскрава літня зелень в окремих областях змінюється білим сніговим покривом. А системні годинники вашого ПК надають актуальну інформацію часу доби. Ці відомості також відображаються на фотографії і дозволяють стежити за настанням дня або ночі в різних регіонах планети (для додаткового реалізму Desktop Earth також відображає на знімку вогні великих міст). За замовчуванням знімки Desktop Earth оновлюються кожні 5 хвилин, хоча в діалоговому вікні Settings користувачі зможуть вказати іншу періодичність оновлення.

Зрозуміло, додаток не позбавлене недоліків. Наприклад, зачаровуючі знімки Desktop Earth навряд чи зможуть оцінити ті власники ПК, чий робочий стіл прихований від очей розсипом ярликів. А самі ярлики можуть з легкістю загубитися на безперервно змінному тлі. Втім, у пропонованій утиліти є також ряд незаперечних переваг. Багато користувачі гідно оцінять той факт, що програма споживає мінімум ресурсів системи (не більше 5 Мб оперативної пам’яті) і поширюється абсолютно безкоштовно.

Версію Desktop Earth 2.1.1 для комп’ютерів на базі Windows 7, Vista і XP (32 – і 64-бітові версії) можна завантажити з сайту розробника.

Back to top button