Здоров'я

Підтверджені лікувальні властивості броколі

Підтверджені лікувальні властивості броколі
Підтверджені лікувальні властивості броколі
Американські фахівці з університету Джона Хопкінса (Меріленд, США) знайшли в броколі особливу речовину – сульфорафан. Завдяки сульфорафану, броколі допомагає впоратися людині з безліччю найнебезпечніших захворювань.

Сульфорафан – смертельний ворог цілого ряду хвороботворних бактерій, включаючи ті з них, що викликають виразку шлунка . Сульфорафан перемагає навіть там, де в безсиллі відступають антибіотики. Але головною сенсацією виявилися успіхи сульфорафана в боротьбі проти раку. Сульфорафан незамінний, на думку медиків, в якості профілактики деяких видів злоякісних пухлин шлунка та передміхурової залози. Доречний сульфорафан і при остеоартриті (зношуванні хрящів), а також при інших хворобах суглобів. Крім того, сульфофаран покращує регенерацію пошкоджених тканин.

Є в броколі й інші корисні речовини – наприклад, сінегрін, анетолтрітіон і індол-3-карбін. Індол-3-карбін тонізує імунну систему і як би налаштовує її на боротьбу з онкологічними процесами. Сінегрін перешкоджає поділу ракових клітин, після чого знищує їх.

Іншими словами, броколі – чудовий та корисний продукт, який у нас ще не цілком оцінили по заслугам.

  
Back to top button