АнонсГоловне

Підтримаймо патріотичні ідеї Гуртом “Крути” і “КіноМлин”!

Підтримаймо патріотичні ідеї Гуртом “Крути” і “КіноМлин”!
Підтримаймо патріотичні ідеї Гуртом “Крути” і “КіноМлин”!

ІдеяХ від Нескафе вкотре оголосили конкурс ідей, переможець якого отримає для реалізації своїх задумів 100 000 гривень. Ідеї Гуртом (www.hurtom.com) “Повнометражний народний фільм “Крути: кров і вогонь” та “Український кінопортал “КіноМлин” – уже у півфіналі. Тепер наше завдання, щоб вони увійшли в трійку лідерів.

Підтримайте ці сторінки для досягнення мети. Для цього не потрібно ні реєстрації, ні СМС. Ви тільки авторизуєтесь із соцмережі (фейсбук або контакт) та ставите галочку “я – за!” (до речі можна віддати 2 голоси і з Контакту і з Фейсбуку) на сторінці обидвох ідей (вони в різних категоріях, тому можна голосувати і за одну, і за другу ідею).

Коротко про ідеї: Повнометражний народний фільм “Крути: кров і вогонь”

Зняти перший повнометражний народний фільм про одну з важливих сторінок історії України. Основна ідея подачі – це не поетичне українське кіно, не “соплива” мелодрама, не трагедія з сумним кінцем. Це сучасний, на західний манер фільм для широкого глядача. Працюватиме над ним в основному молодь, адже саме вона подає цікаві, креативні сучасні ідеї, та готова працювати за ідею хорошого та якісного фільму.

Український кінопортал “КіноМлин”

«КіноМлин» – це сучасний інформаційно-аналітичний портал про світову кіноіндустрію із наголосом на її українську складову. Останні кілька років українська кіногалузь розпочинає активно відроджуватись. Наші земляки здобувають нагороди на світових кінофестивалях, на широкий екран виходять сучасні професійні фільми.
«Потреба в українському Інтернет ресурсі, що він би представляв країні та світові наш національний кінематограф, акумулював інформацію про його історію, сьогодення й майбутнє, стежив за процесами у вітчизняній кіноіндустрії, оперативно повідомляв про них, аналізував окремі події та загальні тенденції, а також допомагав зорієнтуватися глядачеві в сучасному морі фільмової продукції – така потреба існує вже не перший рік» – стверджує часопис «KINOKOLO» “КіноМлин” – задовольнить її.

Також просимо поширити дану інформацію в соцмережах.

Back to top button