ГоловнеПосібники-Книги

Підручники інформатики, історії, біології та хімії будуть у жовтні

У жовтні школи отримають підручники, які не встигли надрукувати до вересня. У цьому переконує Міністр освіти й науки Лілія Гриневич. За її словами, проблеми виникли лише з чотирма підручниками: інформатики та історії України для 5 класу, а також з біології та хімії для 10 класу.

“Як бути зараз? Що стосується інформатики, то радимо тимчасово користуватися тим підручником з інформатики, який автори та видавництво надали міністерству для розміщення в електронній бібліотеці МОН”, – заявила Гриневич під час зустрічі з освітянами в місті Балта на Одещині.

До того ж, пані Гриневич радить п’ятикласниками користуватись електронною бібліотекою МОН і при вивченні історії України, доки доопрацюють новий підручник. Адже в старому “виявили радянську історіографію”.

Вивчати природничі науки старшокласникам доведеться також в е-бібліотеці, допоки не владнають деякі судові справи, і всі підручники централізовано доставлять до шкіл.

Раніше Гриневич на засіданні уряду заявила, що всіх працівників Інститут модернізації змісту освіти, які зірвали друк підручників, звільнять, а саму установу реорганізують.

Back to top button