день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Підручники інформатики, історії, біології та хімії будуть у жовтні

У жовтні школи отримають підручники, які не встигли надрукувати до вересня. У цьому переконує Міністр освіти й науки Лілія Гриневич. За її словами, проблеми виникли лише з чотирма підручниками: інформатики та історії України для 5 класу, а також з біології та хімії для 10 класу.

“Як бути зараз? Що стосується інформатики, то радимо тимчасово користуватися тим підручником з інформатики, який автори та видавництво надали міністерству для розміщення в електронній бібліотеці МОН”, – заявила Гриневич під час зустрічі з освітянами в місті Балта на Одещині.

До того ж, пані Гриневич радить п’ятикласниками користуватись електронною бібліотекою МОН і при вивченні історії України, доки доопрацюють новий підручник. Адже в старому “виявили радянську історіографію”.

Вивчати природничі науки старшокласникам доведеться також в е-бібліотеці, допоки не владнають деякі судові справи, і всі підручники централізовано доставлять до шкіл.

Раніше Гриневич на засіданні уряду заявила, що всіх працівників Інститут модернізації змісту освіти, які зірвали друк підручників, звільнять, а саму установу реорганізують.

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*